Špatně udělaný kanál na Janského

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Špatně udělaný kanál na Janského. Prosíme o nápravu. Děkujeme

Zaslal: Brunoš Pytlíček, 10.08.2017 v 17:28

Povel-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(10.08.2017 17:28)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Brunoš Pytlíček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Povel:
Špatně udělaný kanál na Janského
Povel / Janského
Špatně udělaný kanál na Janského. Prosíme o nápravu. Děkujeme
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/996




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/996


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:13

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Janského, Povel
 

Podobné podněty

Uschlý strom na Janského

Povel, 09. červenec 2018 Čekající na odpověď

stav zastávky MHD Povel-škola a vozovky u ní

Povel, 04. květen 2017 S odpovědí

Poškodený kanal. Poklop na zastávke bus Čistička

Nové Sady, 04. srpen 2017 Vyřešený

Nebezpečný pozůstatek houpačky na dětském hřišti

Tabulový Vrch, 20. květen 2018 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty