Opravená silnice na Jeremiášova (Povel) se opět propadá.

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Propadlá vozovka na Jeremiášové ulici. Prosíme o rychlou nápravu. Děkujeme

Zaslal: Brunoš Pytlíček, 10.08.2017 v 17:29

Povel-

Aktualizace podnětu

10.10.2017

Chodím Olomoucí přidal následující aktualizace podnětu:

Opraveno. Děkujeme!


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(10.08.2017 17:29)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Brunoš Pytlíček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Povel:
Opravená silnice na Jeremiášova (Povel) se opět propadá.
Povel / Jeremiášova
Propadlá vozovka na Jeremiášové ulici. Prosíme o rychlou nápravu. Děkujeme
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/997




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/997


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 23.08.2017 08:57

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Oprava byla zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a bude provedena v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Jeremiášova, Povel
 

Podobné podněty

Uschlý strom na Janského

Povel, 09. červenec 2018 Čekající na odpověď

Rozbitá vozovka na ul. Horova

Staré Hodolany, 07. červen 2017 S odpovědí

Biskupské náměstí, vozovka před Arcibiskupským palácem

Olomouc-střed, 10. srpen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty