Koželužská, rozbitý chodník

Na ulici Koželužská je rozbitý chodník podél bývalých kasáren.

Zaslal: L. Plachý, 10.08.2017 v 19:14

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(10.08.2017 19:14)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel L. Plachý následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Koželužská, rozbitý chodník
Olomouc-střed / Koželužská
Na ulici Koželužská je rozbitý chodník podél bývalých kasáren.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/998




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/998


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 22.08.2017 15:50

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Oprava byla zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a bude provedena v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Koželužská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

rozbitý chodník u kostela sv. Michala, ulice Na Hradě

Olomouc-střed, 04. červenec 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník před budovou Koleje Milady Kudeříkové

Olomouc-střed, 20. leden 2017 Vyřešený

Masarykova 40 - před naším domem se propadá chodník

Nové Hodolany, 05. červen 2017 Vyřešený

rozbitý chodník k hudební škole Žerotín, k ulici Kavaleristů

Nové Hodolany, 13. červen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty