Propadající se chodník Trnkova

Propadá se chodník u kanálu a u samotného kanálu na silnici je již taky díra.

Zaslal: Jan Tesařík, 10.08.2017 v 19:15

Nové Sady-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(10.08.2017 19:15)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jan Tesařík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Propadající se chodník Trnkova
Nové Sady / Trnkova
Propadá se chodník u kanálu a u samotného kanálu na silnici je již taky díra.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/999




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/999


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 22.08.2017 16:02

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Oprava byla zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a bude provedena v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Trnkova, Nové Sady
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník na konci Mišákovy ulice

Nové Sady, 03. březen 2017 S odpovědí

Bortí se Švýcarské nábřeží

Nové Sady, 27. březen 2017 S odpovědí

Šmeralova ulice, naprosto rozbitý chodník u kolejí UP

Olomouc-střed, 01. říjen 2017 Čekající na odpověď

Gorazdovo náměstí - nebezpečná díra u poklopu

Nové Hodolany, 09. srpen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty