Aktualizovat podnět

Žerotínovo náměstí, rozorané dlažební kostky okolo poklopu kanalizace
Vyřešený Žerotínovo náměstí, rozorané dlažební kostky okolo poklopu kanalizace
Žerotínovo náměstí, Olomouc-střed

Na fotografiích je vidět vše. Tak to vypadá v centru města Olomouce, v městské památkové rezervaci. Tak sto metrů od radnice. Má vůbec cenu se ptát, proč to je tak rozmršené a kdo je toho vinen?

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky