Aktualizovat podnět

Rozbitý chodník - ulice Stupkova
S odpovědí Rozbitý chodník - ulice Stupkova
Stupkova, Tabulový Vrch

Na ulici Stupkova v Olomouci, před budovou 982/10, se nachází totálně rozbitý chodník, a to od tamní hospody až po hlavní silnici na ulici Stupkova. Je tam snad 100 uvolněných nebo vytržených dlaždic. Prosíme o opravu - dlaždice vypadají v pořádku, tak snad jen trochu práce a písku.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky