Aktualizovat podnět

Náměstí republiky - rozbitá zídka se sedátky u zastávky tramvají
Vyřešený Náměstí republiky - rozbitá zídka se sedátky u zastávky tramvají
náměstí Republiky, Olomouc-střed

Na náměstí Republiky je rozbitá kamenná zídka se sedátky u zastávky tramvají. Žádám o rychlou opravu.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky