Aktualizovat podnět

Na vozovce - propadlá dlažba chodníku
Vyřešený Na vozovce - propadlá dlažba chodníku
Na Vozovce, Olomouc-západ

Upozorňuji na rozbitý chodník na ulici Na vozovce. Je zde podemletá dlažba a při našlápnutí stříká na chodce bahno.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky