Aktualizovat podnět

Překážka na chodníku Palackého
Čekající na odpověď Překážka na chodníku Palackého
Palackého, Olomouc-střed

Na chodníku ul. Palackého je zbytek příruby po odstranění dopravní značky. Přírubu odstranit a doplnit dlažbu. Zakopnutí může způsobit úraz.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky