Aktualizovat podnět

Vegetace zasahuje chodníku
Čekající na odpověď Vegetace zasahuje chodníku
V Kotlině, Nové Sady

Prosím o ořez nadměrně vzrostlých tůjí, které zasahují do chodníku podél ulice V kotlině. Nevyhnou se tam dva chodci a musí se chodit po vedlejší silnici.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky