Aktualizovat podnět

Propadlý chodník v ulici Na Tabulovém vrchu
Čekající na odpověď Propadlý chodník v ulici Na Tabulovém vrchu
Na Tabulovém vrchu, Nová Ulice

Poměrně hodně frekventovaný chodník v ulici Na Tabulovém vrchu je více než rok propadlý v celé šířce zhruba o 30 cm pod okolní dláždění. Jelikož je v majetku města, obracím se na vás z žádostí o jeho opravu.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky