Aktualizovat podnět

Před kostelem v ulici Denisova na chodníku parkují auta
S odpovědí Před kostelem v ulici Denisova na chodníku parkují auta
Denisova, Olomouc-střed

Žádám o trvalý zásah policistů proti neukázněným automobilistům parkujícím na chodníku u kostela Marie sněžné v Denisově ulici.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky