Aktualizovat podnět

Rozbitý chodník v Mariánské ulici
S odpovědí Rozbitý chodník v Mariánské ulici
Mariánská, Olomouc-střed

Žádám o opravu rozbitého a nebezpečného chodníku v Mariánské ulici.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky