Aktualizovat podnět

Blanická ulice - zničený trávník před domem č. 21
Čekající na odpověď Blanická ulice - zničený trávník před domem č. 21
Blanická, Nové Hodolany

Žádám o obnovení trávníku v ulici Blanická před domem č. 21 a také žádám o instalaci zábranných sloupků, aby trávník nebyl nadále auty ničen.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky