Aktualizovat podnět

Opletalova ulice - rozbitý chodník
Vyřešený Opletalova ulice - rozbitý chodník
Opletalova, Olomouc-střed

Prosím opravte pořádně rozbitý chodník z drobných kostek, máte tam díru.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky