Aktualizovat podnět

Odpadky na Náměstí republiky
S odpovědí Odpadky na Náměstí republiky
náměstí Republiky, Olomouc-střed

Neustálý nepořádek (odpadky) na Náměstí Republiky z důvodu malé kapacity odpadkových košů, které jsou v konstrukcích jízdních řádů. Je takový problém přidání odpadkových košů v blízkosti tramvajových zastávek v obou směrech? Dle mého názoru není Náměstí Republiky taková městská periferie, aby se k tomu nahlíželo, jak se k tomu aktuálně nahlíží. Děkuji za vstřícné vyřízení

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky