Aktualizovat podnět

Rozbitý chodník na ulici Kateřinská
Vyřešený Rozbitý chodník na ulici Kateřinská
Kateřinská, Olomouc-střed

Chybí 3 dlaždice na chodníku, hrozí nebezpečí úrazu.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky