Aktualizovat podnět

Chybějící kostky na chodníku v ulici Ztracená
Vyřešený Chybějící kostky na chodníku v ulici Ztracená
Ztracená, Olomouc-střed

Chybí 15 kostek na chodníku po pravé straně směrem z náměstí, hrozí úraz kotníku.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky