Aktualizovat podnět

Rozbitý chodník před budovou Koleje Milady Kudeříkové
Vyřešený Rozbitý chodník před budovou Koleje Milady Kudeříkové
Kateřinská, Olomouc-střed

Chodník před vstupními dveřmi Koleje Milady Kudeříkové je v dezolátním stavu. Dlaždice jsou podemleté - při stoupnutí se nebezpečně viklají, v deštivém počasí kloužou a cákají bláto. Je to frekventovaném místo, chodci se mu musí vyhýbat vstupem do silnice.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky