Aktualizovat podnět

Chodník samá díra na ulici Dělnická
Vyřešený Chodník samá díra na ulici Dělnická
Dělnická, Neředín

Chodník na ulici Dělnická je samá díra. Jezdím přes něj denně s kočárkem. Zdolávat tento úsek je vždy adrenalin pro mne i pro dcerku ležící v kočáře. Myslím, že v tomto stavu je chodník pro chodce nejen nekomfortní, ale i nebezpečný.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky