Aktualizovat podnět

Rozbitý chodník na Žižkově náměstí
Vyřešený Rozbitý chodník na Žižkově náměstí
Žižkovo náměstí, Olomouc-střed

Na Žižkově náměstí u laviček v sousedství tramvajové zastávky chybí dlaždice v chodníku, o kus dál jsou zdupané čtverce hlíny se zbytky pařezů a uvolněnými kostkami. Plánuje se zde opět výsadba stromů? Pokud ne, bylo by vhodné chodník dodláždit. Na kraji trávníku trčí rezavá tyč - dle street view jsou zde nezadlážděné díry po stromech i tyč minimálně od roku 2009! Na protější straně ulice před školkou by stálo za to dodláždit zdupané okolí lavičky - běžně zde sedí lidé čelem k silnici při čekání na tramvaj.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky