Aktualizovat podnět

Rozbitý chodník u Velkomoravské
Vyřešený Rozbitý chodník u Velkomoravské
Velkomoravská, Nové Sady

Chodník je místy rozbitý a tím značně nebezpečný.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky