Aktualizovat podnět

Chodník na ulici Havelkova má vytrhané dlažební kostky
Vyřešený Chodník na ulici Havelkova má vytrhané dlažební kostky
Havelkova, Olomouc-střed

Chodník na ulici Havelkova má vytrhané dlažební kostky a proto prosíme o jeho kvalitní a trvalou opravu. A také prosíme, aby se tam pořádně uklízelo.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky