Aktualizovat podnět

Automobily stále parkují vedle kašny Tritonů na drobných kostkách
Vyřešený Automobily stále parkují vedle kašny Tritonů na drobných kostkách
náměstí Republiky, Olomouc-střed

Vážení olomoučtí památkáři a vážení městští olomoučtí policisté, opravdu se může se parkovat až přímo na drobných kamenných kostkách u vzácné památky kašny Tritonů? Vždyť se ty kostky proboří a nebo vytrhnou a ta kašna může poničit.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky