Aktualizovat podnět

opravte rozbitý obrubník zastávky MHD Nádraží město na ulici Palackého
Vyřešený opravte rozbitý obrubník zastávky MHD Nádraží město na ulici Palackého
Palackého, Olomouc-střed

Opravte prosím co nejdříve rozbitý obrubník zastávky MHD Nádraží město na ulici Palackého. Je to tam velmi nebezpečné.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky