Aktualizovat podnět

Propadlý chodník u polikliniky na tř. Svobody, chybějící přechod
S odpovědí Propadlý chodník u polikliniky na tř. Svobody, chybějící přechod
třída Svobody, Olomouc-střed

Na třídě Svobody je u polikliniky hodně propadlý chodník, po deštích je tam bazén vody. Chodí se tam tudy na zastávku MHD a navíc tam chybí bílé pruhy na přechodu pro chodce. Opraví to někdo někdy?

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky