Aktualizovat podnět

Rozbité obrubníky na zastávce tramvají Šibeník
Vyřešený Rozbité obrubníky na zastávce tramvají Šibeník
Litovelská, Olomouc-západ

Upozorňuji na velmi rozbité ostrůvky pro cestující při ulici Litovelská. Je to zastávka Šibeník a žádám o jejich rychlou opravu než tam někdo upadne a než se tam zraní.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky