Aktualizovat podnět

Rozbitý chodník v ulici Zikova
Čekající na odpověď Rozbitý chodník v ulici Zikova
Zikova, Nové Sady

Rozbitý chodník u domu Sociálních služeb pro seniory

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky