Aktualizovat podnět

Rozbitý chodník na Krapkově ulici
Čekající na odpověď Rozbitý chodník na Krapkově ulici
Krapkova, Olomouc-západ

Na Krapkově ulici, v místě křižovatky s ul. Karolíny Světlé, kde ústí cyklostezka a chodník z Čechových sadů, je již několik měsíců rozbitá žulová dlažba.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky